Jak wykonać zwód piłkarski z podbiciem piłki piętą

Poradnik dodany przez: Fukser 06 Jul, 2014 - Freestyle Football
20660 5

Taka jest właśnie piłka nożna. Triki dodają tego specjalnego smaczku w całej rozgrywce. Bo przecież to nie same gole oglądamy w meczu ale popisy zawodników i to jak umiejętności na boisku wpływają na przewagę i wynik spotkania.

Triki piłkarskie pozwalają przykładowo ominąć przeciwnika, pokonać bramkarza i przejść z piłką przez obronę. Oczywiście w każdy tego typu zwód piłkarski jest wkalkulowane ryzyko, jednak bez tego nie ma szans na bramki. Triki Cristiano Ronaldo to pokazują i dzisiejszy pokaz jest tego dowodem. Czy trik na boisku z podbiciem piłki piętą jest prosty? Raczej nie. Czy daje stuprocentową skuteczność? Tez nie. ale jest efektowny a kiedy uda ci się go wykonać to masz duża przewagę nad przeciwnikiem. Sprawdź się w tym jak bardzo masz opanowaną piłkę i zobacz ile zajmie ci nauka tego triku piłkarskiego.

Piłka nożna i triki które można wykorzystywać na boisku to piękna rzecz. Jeżeli chcesz się tego wszystkiego nauczyć to jak najbardziej zachęcam do treningów i do poszukiwania nowych wyzwań. 

Film znajduje się w:

Do poradnika Jak wykonać zwód piłkarski z podbiciem piłki piętą przypisano następujące tagi:

freestyle football triki piłkarskie triki na boisku zwody piłkarskie triki cristiano ronaldo piłka nożna triki

Skomentuj poradnik

Poradnik Jak wykonać zwód piłkarski z podbiciem piłki piętą skomentowało 0 osób.

Awatar użytkownika
Pozostało 1500 znaków

Komentarze

Ładuję komentarze...